Продукція > C3CONTROLS > FVLU120LA-PLLAR
FVLU120LA-PLLAR
FVLU120LA-PLLAR c3controls
Виробник: c3controls
Description: 30MM LIGHT 120V AMBER LED/LENS
Packaging: Bag
Current: 3.5mA
Voltage: 120V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect
Lens Color: Amber
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.20" (30.50mm)
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30MM LIGHT 120V AMBER LED/LENS, Packaging: Bag, Current: 3.5mA, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Lens Color: Amber, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.20" (30.50mm), Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.