Продукція > C3CONTROLS > FVLU120LR-APLLRD
FVLU120LR-APLLRD
FVLU120LR-APLLRD c3controls
Виробник: c3controls
Description: 30MM 120V LED RED LIGHT UNIT
Packaging: Bag
Voltage: 120V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Red
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.00mm)
Lamp Color: Red
Lens Style: Round with Flat Top
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30MM 120V LED RED LIGHT UNIT, Packaging: Bag, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Red, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.