Продукція > C3CONTROLS > FVLU120LR-PLLRD
FVLU120LR-PLLRD
FVLU120LR-PLLRD c3controls
Виробник: c3controls
Description: 30MM LIGHT 120V, RED LED/LENS
Packaging: Bag
Current: 3.5mA
Voltage: 120V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect
Lens Color: Red
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.20" (30.50mm)
Lamp Color: Red
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30MM LIGHT 120V, RED LED/LENS, Packaging: Bag, Current: 3.5mA, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Lens Color: Red, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.20" (30.50mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.