Продукція > C3CONTROLS > FVLU24LR-PLLRD
FVLU24LR-PLLRD
FVLU24LR-PLLRD c3controls
Виробник: c3controls
Description: 30MM FV LIGHT 24V RED LED/LENS
Packaging: Bag
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Red
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30MM FV LIGHT 24V RED LED/LENS, Packaging: Bag, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Red, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.