FVR100W-100R
FVR100W-100R SR PASSIVES
FVR-SRPassives.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Wire single turn potentiometers
Description: Potentiometer: shaft; single turn; 100Ω; 100W; ±10%; 6mm; wirewound
Resistance: 100Ω
Power: 0.1kW
Tolerance: ±10%
Kind of potentiometer: single turn
Track material: wirewound
Shaft diameter: 6mm
Thread length: 14mm
Shaft length: 12mm
L shaft length: 26mm
Diameter: 85mm
Body dimensions: Ø85x42mm
Height: 42mm
Fastening thread: 3/8"
Shaft surface: D spring
Characteristics: linear
Type of potentiometer: shaft
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Wire single turn potentiometers, Description: Potentiometer: shaft; single turn; 100Ω; 100W; ±10%; 6mm; wirewound, Resistance: 100Ω, Power: 0.1kW, Tolerance: ±10%, Kind of potentiometer: single turn, Track material: wirewound, Shaft diameter: 6mm, Thread length: 14mm, Shaft length: 12mm, L shaft length: 26mm, Diameter: 85mm, Body dimensions: Ø85x42mm, Height: 42mm, Fastening thread: 3/8", Shaft surface: D spring, Characteristics: linear, Type of potentiometer: shaft.