FVR25W-100R
FVR25W-100R SR PASSIVES
FVR-SRPassives.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Wire single turn potentiometers
Description: Potentiometer: shaft; single turn; 100Ω; 25W; ±10%; 6mm; wirewound
Resistance: 100Ω
Power: 25W
Tolerance: ±10%
Shaft surface: D spring
Type of potentiometer: shaft
Kind of potentiometer: single turn
Track material: wirewound
Diameter: 22mm
Shaft diameter: 6mm
Body dimensions: Ø22x42mm
Thread length: 10mm
Shaft length: 12mm
L shaft length: 22mm
Height: 42mm
Characteristics: linear
Fastening thread: 3/8"
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Wire single turn potentiometers, Description: Potentiometer: shaft; single turn; 100Ω; 25W; ±10%; 6mm; wirewound, Resistance: 100Ω, Power: 25W, Tolerance: ±10%, Shaft surface: D spring, Type of potentiometer: shaft, Kind of potentiometer: single turn, Track material: wirewound, Diameter: 22mm, Shaft diameter: 6mm, Body dimensions: Ø22x42mm, Thread length: 10mm, Shaft length: 12mm, L shaft length: 22mm, Height: 42mm, Characteristics: linear, Fastening thread: 3/8".