FVTS05R2E75R00JE
FVTS05R2E75R00JE Vishay Huntington Electric Inc.
fvtlfvtsfvwl.pdf
Виробник: Vishay Huntington Electric Inc.
Description: RES CHAS MNT 75 OHM 5% 5W
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Combo Leads
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±260ppm/°C
Size / Dimension: 0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Part Status: Active
Resistance: 75 Ohms
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 75 OHM 5% 5W, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Combo Leads, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±260ppm/°C, Size / Dimension: 0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Part Status: Active, Resistance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FVTS05R2E75R00JE FVTS05R2E75R00JE Виробник : Vishay / Dale fvtlfvtsfvwl.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watt 75ohm 5%