Продукція > KYOCERA AVX > FWE66H0335K02C
FWE66H0335K02C
FWE66H0335K02C KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FW_X2_Series_1863665-3169766.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 3.3uF 305VAC 10% 2 Leads 5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук