Продукція > KYOCERA AVX > FWF86H0685K04A
FWF86H0685K04A
FWF86H0685K04A KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FW_X2_Series_1863665-3169766.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 6.8uF 305VAC 10% 4 Leads 10.2mm AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук