Продукція > KYOCERA AVX > FWF96H0106K04B
FWF96H0106K04B
FWF96H0106K04B KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FW_X2_Series_1863665-3169766.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 10uF 305VAC 10% 4 Leads 20.3mm AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук