Продукція > LUXTECH, LLC > FX-CC-10-27K-80-5
FX-CC-10-27K-80-5
FX-CC-10-27K-80-5 Luxtech, LLC
Виробник: Luxtech, LLC
Description: LED MOD WM WHT LNR STRIP 2700K
Packaging: Strip
Color: White, Warm
Size / Dimension: 5000.00mm L x 10.00mm W (25.40mm L per Segment)
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip, Flexible
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 540mA
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 85°C
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD WM WHT LNR STRIP 2700K, Packaging: Strip, Color: White, Warm, Size / Dimension: 5000.00mm L x 10.00mm W (25.40mm L per Segment), Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Flexible, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 540mA, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 85°C, Part Status: Active.