Продукція > LUXTECH, LLC > FX-CC-10-C-40K-80-5
FX-CC-10-C-40K-80-5
FX-CC-10-C-40K-80-5 Luxtech, LLC
Виробник: Luxtech, LLC
Description: LED MOD NEUT WHT LNR STRP 4000K
Packaging: Strip
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 5000.00mm L x 10.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip, Flexible
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 2.99mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 540mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 132 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2400lm
Part Status: Active
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD NEUT WHT LNR STRP 4000K, Packaging: Strip, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 5000.00mm L x 10.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Flexible, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 2.99mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 540mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 132 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2400lm, Part Status: Active.