Продукція > WITHWAVE CO LTD > FX047-PF12F1-12inch
FX047-PF12F1-12inch
FX047-PF12F1-12inch WITHWAVE CO LTD
39c61f_b0aa33c927d64f61bd43e64b2e607caa.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: SMPM(F) to 2.4 mm(F) Cable Assem
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMPM to SMPM
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMPM Jack
2nd Connector: SMPM Jack
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: SMPM(F) to 2.4 mm(F) Cable Assem, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMPM to SMPM, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMPM Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.