Продукція > WITHWAVE CO LTD > FX047-PF1SF1-4inch
FX047-PF1SF1-4inch
FX047-PF1SF1-4inch WITHWAVE CO LTD
39c61f_b0aa33c927d64f61bd43e64b2e607caa.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL SMPM TO SMPM 4"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 4.000" (101.60mm)
Style: SMPM to SMPM
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMPM Jack
2nd Connector: SMPM Jack
Frequency - Max: 40 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMPM TO SMPM 4", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 4.000" (101.60mm), Style: SMPM to SMPM, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMPM Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.