Продукція > WITHWAVE CO LTD > FX047-PF4PF4-12inch
FX047-PF4PF4-12inch
FX047-PF4PF4-12inch WITHWAVE CO LTD
39c61f_e47515f145004f849b0b32c2d876b6b6.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: SMP(F) to SMP(F) Cable Assembly
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMP to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack
Frequency - Max: 40 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: SMP(F) to SMP(F) Cable Assembly, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMP to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.