Продукція > WITHWAVE CO LTD > FX047-VM1VM1-12inch
FX047-VM1VM1-12inch
FX047-VM1VM1-12inch WITHWAVE CO LTD
39c61f_bbf42a128ba84ff28f223fe672be5400.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: 1.85 mm(M) to 1.85 mm(M) Cable A
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: 1.85mm to 1.85mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: 1.85mm Plug
2nd Connector: 1.85mm Plug
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: 1.85 mm(M) to 1.85 mm(M) Cable A, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: 1.85mm to 1.85mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: 1.85mm Plug, 2nd Connector: 1.85mm Plug, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.