FX10A-168S-SV
FX10A-168S-SV Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 168POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 168
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.126" (3.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm
Number of Rows: 2
на замовлення 1674 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 168POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 168, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.126" (3.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, Number of Rows: 2.