FX10A-96S-SV
FX10A-96S-SV Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX10A-96S-SV
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 96POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 96
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.126" (3.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 96POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 96, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.126" (3.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції FX10A-96S-SV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX10A-96S-SV FX10A-96S-SV Виробник : Hirose Connector FX10A_96S_SV_CL0570_0241_9_00_2DDrawing_0000910477-1615541.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors REC 96POS W/POST SMT