FX20-60S-0.5SV10
FX20-60S-0.5SV10 Hirose Connector
FX20_Catalog_D49373_en-2585898.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 60P 0.5MM PITCH, STR RECEPT DOUBLE BEAM
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 60POS SMD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.720" (18.30mm), Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX20-60S-0.5SV10 FX20-60S-0.5SV10 Виробник : Hirose Electric Co Ltd FX20_Series_Br.pdf Description: CONN RCPT 60POS SMD
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.720" (18.30mm)
Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm