Продукція > HIROSE CONNECTOR > FX23-100P-0.5SV20
FX23-100P-0.5SV20
FX23-100P-0.5SV20 Hirose Connector
FX23_Catalog_D141086_en-2585881.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Header Strt 100P 20mm hgt
на замовлення 455 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN HDR 100POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 104 (100 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.703" (17.85mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-100P-0.5SV20 FX23-100P-0.5SV20 Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0573-2004-3-00&productname=FX23L-80P-0.5SV8&series=FX23L&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_FX23_FX23L_CAT Description: CONN HDR 100POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 104 (100 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.703" (17.85mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm