FX23-100S-0.5SH
FX23-100S-0.5SH Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX23-100S-0.5SH
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 100POS R/A SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 104 (100 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.287" (7.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 119 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS R/A SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 104 (100 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.287" (7.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.