FX23-20S-0.5SV
FX23-20S-0.5SV Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24 (20 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.268" (6.80mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 1562 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24 (20 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.268" (6.80mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-20S-0.5SV FX23-20S-0.5SV Виробник : Hirose Connector FX23_Catalog_D141086_en-2585881.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Recep Straight 20P