FX23-20S-0.5SV10B Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.661" (16.80mm)
Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.661" (16.80mm), Mated Stacking Heights: 25mm, 30mm, Number of Rows: 2.