FX23-40P-0.5SV20B Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 44 (40 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.703" (17.85mm)
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 44 (40 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.703" (17.85mm), Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 20mm, 30mm, Number of Rows: 2.