FX23-80P-0.5SV15
FX23-80P-0.5SV15 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 80POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 84 (80 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.507" (12.88mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm
Number of Rows: 2
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 80POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 84 (80 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.507" (12.88mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-80P-0.5SV15 FX23-80P-0.5SV15 Виробник : Hirose Connector FX23_CL0573_3004_9_00_2d-1616148.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Header Straight 80 Pos