FX23-80S-0.5SH
FX23-80S-0.5SH Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 80POS R/A SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 84 (80 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.287" (7.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 441 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS R/A SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 84 (80 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.287" (7.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-80S-0.5SH FX23-80S-0.5SH Виробник : Hirose Connector FX23_80S_0.5SH_CL0573_3404_7_00_2DDrawing_0000955308.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Recep R/A 80 Pos