FX23-80S-0.5SV10
FX23-80S-0.5SV10 Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FX23-80S-0.5SV10
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Number of Positions: 84 (80 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 84 (80 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX23-80S-0.5SV10 FX23-80S-0.5SV10 Виробник : Hirose Connector FX23_Catalog_D141086_en-2585881.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.5mm Pitch Recep Strt 80P 10mm Hght