FX23-80S-0.5SVB Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT
Features: Board Guide
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Number of Positions: 84 (80 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.268" (6.80mm)
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT, Features: Board Guide, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 84 (80 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.268" (6.80mm), Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 15mm, 20mm, Number of Rows: 2.