FX4C-32P-1.27DSAL Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 32POS VERT GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.157" (4.00mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 7mm, 8mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 32POS VERT GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.157" (4.00mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 7mm, 8mm, Number of Rows: 2.