FX5-60P-DSL(71)
FX5-60P-DSL(71) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=FX5&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49370_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 60POS R/A GOLD
Features: Board Lock
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 60
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 60POS R/A GOLD, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 60, Pitch: 0.039" (1.00mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX5-60P-DSL(71) FX5-60P-DSL(71) Виробник : Hirose Connector FX5_60P_DSL_71_CL0575_0200_3_71_2DDrawing_0000909507.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors HDR 60P 1MM R/A GOLD