FX5-80P-SH(71) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=FX5&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49370_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 80POS R/A SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 80
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.256" (6.50mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 80POS R/A SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 80, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.256" (6.50mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції FX5-80P-SH(71)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX5-80P-SH(71) FX5-80P-SH(71) Виробник : Hirose Connector FX5_80P_SH_71__CL0575_0009_9_71_2DDrawing_0000909250.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors HDR 80P 1MM R/A GOLD