FX5LSBBF120.0
FX5LSBBF120.0 Renesas Electronics Corporation
FO5LS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 100mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 120 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 100mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 120 MHz, Base Resonator: Crystal.