FX6A-50S-0.8SV
FX6A-50S-0.8SV Hirose Electric Co Ltd
FX6.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Number of Positions: 50
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.157" (4.00mm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 6mm, 7mm
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS SMD GOLD, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.157" (4.00mm), Mated Stacking Heights: 5mm, 6mm, 7mm, Number of Rows: 2.