FX8-60P-SV
FX8-60P-SV Hirose Electric Co Ltd
FX8%2C%20FX8C.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 60POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Height Above Board: 0.112" (2.85mm)
Mated Stacking Heights: 3mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 60POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.024" (0.60mm), Height Above Board: 0.112" (2.85mm), Mated Stacking Heights: 3mm, Number of Rows: 2.