Продукція > FXL > FXL0650-220-M
FXL0650-220-M
TMPA-Series_N.pdf
Виробник:
Дросель SMD, L = 22 мкГн, Розм = 7,0 x 6,6 мм, Точн., % = 20, Ic = 2,6 А, Rdc, мОм = 140,... Група товару: Індуктивності Корпус: 7.0x6.6 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FXL0650-220-M
Дросель SMD, L = 22 мкГн, Розм = 7,0 x 6,6 мм, Точн., % = 20, Ic = 2,6 А, Rdc, мОм = 140,... Група товару: Індуктивності Корпус: 7.0x6.6 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.