FXTC-HE73PR-108 MHZ Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC TCXO 108.0000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Frequency: 108 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 108.0000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Frequency: 108 MHz, Base Resonator: Crystal.