Продукція > IDT > FXU-PC536R-212.50
FXU-PC536R-212.50
FXU-PC536R-212.50 IDT
FXU-PC53-1021159.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 212.5MHz 3.3V LVPECL 25ppm -40C +85C
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук