Продукція > FORYARD > FYLS-2835LRC-0.2W
FYLS-2835LRC-0.2W FORYARD
FYLS-2835LRC-0.2W-DTE.pdf
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; red; SMD; 1150÷1450(typ)-1650mcd; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm
Type of diode: LED
LED colour: red
Mounting: SMD
Wavelength: 632...660nm
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 60mA
Power: 0.2W
Luminosity: 1150...1450(typ)-1650mcd
LED lens: transparent
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; red; SMD; 1150÷1450(typ)-1650mcd; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm, Type of diode: LED, LED colour: red, Mounting: SMD, Wavelength: 632...660nm, Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm, LED current: 60mA, Power: 0.2W, Luminosity: 1150...1450(typ)-1650mcd, Operating voltage: 1.8...2.4V DC, Viewing angle: 120°, Case - mm: 3528, LED lens: transparent.