Продукція > FORYARD > FYLS-2835PUAC-0.2W
FYLS-2835PUAC-0.2W
FYLS-2835PUAC-0.2W FORYARD
FYLS-2835LRC-0.2W.pdf
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; orange; SMD; 2450÷3350(typ)-4650mcd; 1.8÷2.4VDC; 120°; 60mA
Type of diode: LED
LED colour: orange
Viewing angle: 120°
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 60mA
Operating voltage: 1.8...2.4V DC
LED lens: transparent
Luminosity: 2450...3350(typ)-4650mcd
Wavelength: 602...610nm
Power: 0.2W
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; orange; SMD; 2450÷3350(typ)-4650mcd; 1.8÷2.4VDC; 120°; 60mA, Type of diode: LED, LED colour: orange, Mounting: SMD, Case - mm: 3528, Viewing angle: 120°, Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm, LED current: 60mA, Operating voltage: 1.8...2.4V DC, LED lens: transparent, Luminosity: 2450...3350(typ)-4650mcd, Wavelength: 602...610nm, Power: 0.2W.