Продукція > FORYARD > FYLS-2835UBC-0.5W
FYLS-2835UBC-0.5W
FYLS-2835UBC-0.5W FORYARD
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; blue; SMD; 8÷10lm; 2.8÷3.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm; 120°; 150mA
LED colour: blue
Power: 0.5W
Luminosity: 8...10lm
Viewing angle: 120°
Case - mm: 3528
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 150mA
Operating voltage: 2.8...3.4V DC
Wavelength: 460...465nm
Type of diode: LED
на замовлення 1410 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; blue; SMD; 8÷10lm; 2.8÷3.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm; 120°; 150mA, LED colour: blue, Power: 0.5W, Luminosity: 8...10lm, Viewing angle: 120°, Case - mm: 3528, Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm, LED current: 150mA, Operating voltage: 2.8...3.4V DC, Wavelength: 460...465nm, Mounting: SMD, LED lens: transparent, Type of diode: LED.