Продукція > FORYARD > FYLS-2835URC-0.5W
FYLS-2835URC-0.5W FORYARD
Виробник: FORYARD
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; red; SMD; 15÷17(typ)-20lm; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm; 120°
LED colour: red
Power: 0.5W
Luminosity: 15...17(typ)-20lm
Viewing angle: 120°
Case - mm: 3528
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 150mA
Operating voltage: 1.8...2.4V DC
Wavelength: 620...627nm
Type of diode: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; red; SMD; 15÷17(typ)-20lm; 1.8÷2.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm; 120°, LED colour: red, Power: 0.5W, Luminosity: 15...17(typ)-20lm, Viewing angle: 120°, Case - mm: 3528, Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm, LED current: 150mA, Operating voltage: 1.8...2.4V DC, Wavelength: 620...627nm, Mounting: SMD, LED lens: transparent, Type of diode: LED.