Продукція > ORBEL CORPORATION > G-0500SA0675-0090XC
G-0500SA0675-0090XC
G-0500SA0675-0090XC Orbel Corporation
G-0500SA0675-0090XC-COMBINED.pdf
Виробник: Orbel Corporation
Description: RF SHIELD 0.500" X 0.675" SMD
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: Cover
Length - Overall: 0.675" (17.15mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 0.500" (12.70mm)
Height - Overall: 0.090" (2.29mm)
на замовлення 246 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SHIELD 0.500" X 0.675" SMD, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Type: Cover, Length - Overall: 0.675" (17.15mm), Ventilation: Non-Vented, Width - Overall: 0.500" (12.70mm), Height - Overall: 0.090" (2.29mm).