Продукція > ORBEL CORPORATION > G-0707SA0707-0100ZC
G-0707SA0707-0100ZC
G-0707SA0707-0100ZC Orbel Corporation
G-0707SA0707-0100ZC-COMBINED.pdf
Виробник: Orbel Corporation
Description: RF SHIELD GUARDIAN .707" X .707"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: Cover
Length - Overall: 0.707" (17.96mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 0.707" (17.96mm)
Height - Overall: 0.100" (2.54mm)
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SHIELD GUARDIAN .707" X .707", Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Type: Cover, Length - Overall: 0.707" (17.96mm), Ventilation: Non-Vented, Width - Overall: 0.707" (17.96mm), Height - Overall: 0.100" (2.54mm).