G07B1E471KN0B0S0N0
G07B1E471KN0B0S0N0 Songtian Electronics Co., Ltd
CE_Series_Y2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: CAP CER 470PF 250V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 250V Y5P RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.