G09E1E152MQ0T0S0N0
G09E1E152MQ0T0S0N0 Songtian Electronics Co., Ltd
CE_Series_Y2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: CAP CER 1500PF 250V Y5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Box
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 250V Y5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Box, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.