G1232X48BPLB2
G1232X48BPLB2 Pelonis Technologies
1232-7.pdf
Виробник: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3750 RPM
Air Flow: 117.2 CFM (3.32m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.7dB(A)
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6.86 W
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3750 RPM, Air Flow: 117.2 CFM (3.32m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.7dB(A), Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6.86 W.