G1238E12B-FSR-CC
G1238E12B-FSR-CC Mechatronics Fan Group
G1238.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Features: Conformal Coating, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 158.0 CFM (4.42m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.74 lb (335.66 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 49.0dB(A)
Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Features: Conformal Coating, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 158.0 CFM (4.42m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.74 lb (335.66 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 49.0dB(A), Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa), Part Status: Active.