Продукція > HARWIN INC. > G125-2240696F3
G125-2240696F3
G125-2240696F3 Harwin Inc.
DRG-02840-Technical-Drawing-Datasheet-G125-224XX96F3-pdf.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 6
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM, Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 6, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-2240696F3 G125-2240696F3 Виробник : Harwin G125-224XX96F3.pdf Headers & Wire Housings Gecko-SL 1.25MM F 2X25 VERT SMT REVERSE FIX TAPE