Продукція > HARWIN > G125-3041096L0
G125-3041096L0
G125-3041096L0 Harwin
G125_304XX96L0.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 1.25MM M HSG 2x5 POS
на замовлення 287 шт:
Написати відгук
Description: CONN HDR HSG 10POS 1.25MM, Features: Potting Wall, Packaging: Bag, Connector Type: Header, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3041096L0 G125-3041096L0 Виробник : Harwin Inc. G125-304XX96L0.pdf Description: CONN HDR HSG 10POS 1.25MM
Features: Potting Wall
Packaging: Bag
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)