Продукція > HARWIN INC. > G125-3041696L4
G125-3041696L4
G125-3041696L4 Harwin Inc.
G125-304XX96L4.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN HDR HSG 16POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 202 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN HDR HSG 16POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Potting Wall, Connector Type: Header, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції G125-3041696L4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3041696L4 G125-3041696L4 Виробник : Harwin G125_304XX96L4.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M HSG 2X8 POS LAT